Změna barvy hamburger menu v DIVI

13. 12. 2019

Možná jste v šabloně Divi narazili na problém, že vaše mobilní menu nemá barvu, kterou potřebujete. Třeba chcete mít barvu mobilního hamburger menu stejnou jako barvu vašich odkazů nebo není hamburger menu vidět, protože má podobnou barvu jako vaše hlavička.

Jednoduchý způsob nastavení barvy mobilního menu

CSS kód je nejjednodušší způsob, jak upravit barvu menu a dosáhnout požadovaného výsledku.

Tento kód můžete snadno přidat do šablony Divi.

V administraci WordPressu přejděte na Divi -> Nastavení šablony.

Nastavení DIVI šablony
Přejděte na nastavení šablony Divi

V nastavení šablony můžete přidat vlastní CSS kódy do oblasti Přizpůsobené CSS.

Zkopírujte níže uvedený kód CSS.

span.mobile_menu_bar:before{
color:#ffffff;
}

Nyní jsme v nastavení šablony Divi, takže přejděte na konec stránky do oblasti “Přizpůsobené CSS”. Je to poslední možnost na stránce nastavení.

Vložte kód CSS do této oblasti. Nezapomeňte, že bude potřeba změnit barvu v kódu, na barvu, kterou chcete na svých stránkách.

Tento kód musí mít hexadecimální hodnotu.

Místo pro vložení CSS kódu do vaší šablony DIVI
Vložte kód do vaší šablony DIVI

V použitém kódu je hex hodnota pro bílou barvu #ffffff. Pokud chcete použít jinou barvu, budete muset tuto část kódu změnit.

Kde najít hex hodnotu pro CSS kód?

Pokud zadáte do vyhledávače Google dotaz “hex color picker” dostanete skvělý nástroj pro výběr barvy přímo ve výsledcích vyhledávání.

Nástroj pro výběr barvy ve vyhledávání Google
Nástroj pro výběr barvy ve vyhledávání Google

Zajímáte se o WordPress a rádi byste se naučili jak vytvořit kompletní a profesionálně vypadající web? Zkuste můj kurz WordPressu, na kterém se naučíte vše nezbytné pro tvorbu webových stránek.

Další návody

DIVI a 6 nových šablon pro váš blog

DIVI a 6 nových šablon pro váš blog

Společnost Elegant Themes nedávno vydala Divi 4.0, která obsahuje Tvůrce motivů, který vám umožní vytvářet šablony pro jakoukoli z vašich stránek nebo typ příspěvků. Nejen, že můžete vytvořit vlastní záhlaví a zápatí, ale můžete vytvořit vlastní šablonu pro příspěvky...

Měli byste zveřejnit e-mail na webu?

Měli byste zveřejnit e-mail na webu?

Stránka Kontaktujte nás. Je to stránka, kam jdou návštěvníci webu, kteří mají otázky nebo chtějí mluvit s majitelem stránek. Díky této stránce můžete získat nové zakázky nebo vyřešit jejich problémy. Cílem každé stránky s kontakty je nabídnout uživateli jasný a...

DIVI – ultimátní nástroj pro tvorbu webu

DIVI – ultimátní nástroj pro tvorbu webu

Divi šablona dostává WordPress na úplně novou úroveň. Díky neuvěřitelně pokročilé technologii umožňuje vytvářet webové stránky přímo ve vizuálním prostředí.  Divi šablona je víc, než jen šablona WordPressu, jedná se o zcela novou platformu pro vytváření...