Změna barvy hamburger menu v DIVI

Možná jste v šabloně Divi narazili na problém, že vaše mobilní menu nemá barvu, kterou potřebujete. Třeba chcete mít barvu mobilního hamburger menu stejnou jako barvu vašich odkazů nebo není hamburger menu vidět, protože má podobnou barvu jako vaše hlavička.

Jednoduchý způsob nastavení barvy mobilního menu

CSS kód je nejjednodušší způsob, jak upravit barvu menu a dosáhnout požadovaného výsledku.

Tento kód můžete snadno přidat do šablony Divi.

V administraci WordPressu přejděte na Divi -> Nastavení šablony.

Nastavení DIVI šablony
Přejděte na nastavení šablony Divi

V nastavení šablony můžete přidat vlastní CSS kódy do oblasti Přizpůsobené CSS.

Zkopírujte níže uvedený kód CSS.

span.mobile_menu_bar:before{
color:#ffffff;
}

Nyní jsme v nastavení šablony Divi, takže přejděte na konec stránky do oblasti „Přizpůsobené CSS“. Je to poslední možnost na stránce nastavení.

Vložte kód CSS do této oblasti. Nezapomeňte, že bude potřeba změnit barvu v kódu, na barvu, kterou chcete na svých stránkách.

Tento kód musí mít hexadecimální hodnotu.

Místo pro vložení CSS kódu do vaší šablony DIVI
Vložte kód do vaší šablony DIVI

V použitém kódu je hex hodnota pro bílou barvu #ffffff. Pokud chcete použít jinou barvu, budete muset tuto část kódu změnit.

Kde najít hex hodnotu pro CSS kód?

Pokud zadáte do vyhledávače Google dotaz „hex color picker“ dostanete skvělý nástroj pro výběr barvy přímo ve výsledcích vyhledávání.

Nástroj pro výběr barvy ve vyhledávání Google
Nástroj pro výběr barvy ve vyhledávání Google

Pokud použijete pro vytvoření menu nového Tvůrce motivů možná se setkáte s několika problémy, jejich řešení jsem se snažil obsáhnout v novém článku Oprava menu v Divi.

Zajímáte se o WordPress a rádi byste se naučili jak vytvořit kompletní a profesionálně vypadající web? Zkuste můj kurz WordPressu, na kterém se naučíte vše nezbytné pro tvorbu webových stránek.

13. 12. 2019

Divi sleva 20

Další návody

Oprava menu v Divi

Oprava menu v Divi

Pokud vytváříte menu v Divi pomocí Tvůrce motivů, zřejmě narazíte na pár nedostatků. Může se vám rozhodit jeho vzhled na menších obrazovkách nebo zjistíte, že se vám část obsahu skryje pod vytvořeným menu. Zde je pár nápadů, které vám můžou pomoct. Přidání horní...

DIVI a 6 nových šablon pro váš blog

DIVI a 6 nových šablon pro váš blog

Společnost Elegant Themes nedávno vydala Divi 4.0, která obsahuje Tvůrce motivů, který vám umožní vytvářet šablony pro jakoukoli z vašich stránek nebo typ příspěvků. Nejen, že můžete vytvořit vlastní záhlaví a zápatí, ale můžete vytvořit vlastní šablonu pro příspěvky...

Kontaktní formulář nebo email na WordPress webu?

Kontaktní formulář nebo email na WordPress webu?

Stránka Kontaktujte nás. Je to stránka, kam jdou návštěvníci webu, kteří mají otázky nebo chtějí mluvit s majitelem stránek. Díky této stránce můžete získat nové zakázky. Aby vás zákazníci mohli kontaktovat, můžete využít kontaktní formulář nebo prostě napsat...